Grupe za predškolske programe koji počinju sljedeći tjedan formirane su, a Vas smo o tome obavijestili

Poštovani roditelji,

Grupe za naše predškolske programe ranog učenja stranog jezika koji počinju sljedeći tjedan su formirane, a Vas smo telefonom, SMS-porukama ili e-mailom obavijestili o datumu i vremenu početka programa na lokacijama DV Bajka (Zorkovačka, Humska i Opatijski trg), DV Savica (centralni objekt), DV Sunčana (TIK 4) i DV Trnsko (centralni objekt i Kajzerica).

Na gotovo svim lokacijama smo o tome u petak (16.09.) istaknuli obavijesti. 

Upisi u predškolske programe, kao i naknadni upisi na tečajeve za naše polaznike školske dobi (osnovnoškolce i srednjoškolce) i za naše odrasle polaznike, i dalje su mogući putem e-maila (u bilo koje vrijeme) te telefonom na 01/3698-679 i osobno u našem sjedištu (Badalićeva 2, 1. kat), radnim danom od 13 do 18 sati.

Podsjećamo Vas da naše predškolske programe vodi naša udruga Spika, prema našem programu za ranu poduku engleskog jezika (koji je inicijalno izradila naša škola još u doba kad se zvala Teutonika-Kramer),  koji kontinuirano razvijamo i unapređujemo od 1990. godine.

.