Danas (ponedjeljak, 17.09.2018.) i sutra (utorak, 18.09.) počinjemo s programima za naše polaznike predškolske dobi

Danas (ponedjeljak, 17. rujna 2018.) i sutra (utorak, 18. rujna) počinjemo s programima za naše polaznike predškolske dobi – lokacije DV Bajka (Zorkovačka, Humska i Opatijski trg), DV Savica (centralni objekt i jug), DV Sunčana (TIK 4) i DV Trnsko (Trnsko 19 i Kajzerica). Telefonom, SMS-porukama ili e-mailom smo Vas obavijestili o datumu i vremenu početka programa.

Upisi u naše predškolske programe, kao i naknadni upisi na tečajeve za naše polaznike školske dobi (osnovnoškolce i srednjoškolce) i za naše odrasle polaznike, i dalje su mogući putem e-maila: kramer@inet.hr (u bilo koje vrijeme) te telefonom na 01/3698-679 i osobno u našem sjedištu (Badalićeva 2, 1. kat), radnim danom od 13 do 18 sati.

Naše predškolske programe vodi naša Udruga Spika, prema našem programu za ranu poduku engleskog jezika (koji je inicijalno izradila naša škola još u vrijeme kad se zvala Teutonika-Kramer), koji kontinuirano razvijamo i unaprjeđujemo od 1990. godine.

.